Перед тим як розбиратись із конкретними літературними напрямами, методами, стилями, спочатку слід довідатися, як тлумачаться в теорії літератури ці поняття.
Мені, як автору і засновнику цього блогу, дуже важлива ваша оцінка. Іншого зворотнього зв'язку, окрім коментарів, немає. Тому прошу всіх читачів лишати свої повідомлення, якщо інформація була дійсно корисною. Доречну критику сприймаю адекватно)))
Ура! Тепер є змога користуватися хрестоматією з української літератури для 10 класу. Наразі підготовка студентів до занять стає ще більш досконалою. Завантажуємо і читаємо! Нагадую, що триває вивчення творчості М. Коцюбинського.
Вітаю Вас на сторінках блогу! Відсьогодні Вам відкрито доступ до усіх опублікованих матеріалів. Звертаю Вашу увагу, що підручники слід завантажувати без поперднього перегляду, а вже потім гортати їх сторінки.
Ви також маєте ексклюзивну можливість залишати свої коментарі під записами.
Слідкуйте за новинами!
Шановні студенти! На сторінках блогу розміщено критерії оцінювання навчальних досягнень студентів з дисциплін "Українська мова" та "Українська література".
Шановні студенти!
Для отримання доступу до розміщеної на блозі інформації необхідно надіслати адресу вашої електронної скриньки, створенної на http://www.google.ru/
Листи з інформацією про себе (ПІП, група, курс) надсилайте за адресою:
stepa.angel@gmail.com
Чекаю нових повідомлень!
Шановні студенти І, ІІ курсів!
На честь святкування Дня української писемності
(9 листопада) традиційно проводиться
Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика.
Запрошуємо охочих студентів узяти у ньому участь.
Матеріали конкурсу розміщені на сторінках блогу.
Вітаємо Вас на блозі "Українська філологія", який створено для студентів ДВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, містить корисну інформацію з дисциплін "Українська мова", "Українська література".
Слідкуйте за інформацією, яка буде систематично оновлюватися.